Az Sermaye ile Yapılacak 4 İş Fikri


Birçok kişi yeni iş kurma hayali ile yaşıyor. Ancak, yeni iş kurmak maddi imkan gerektiriyor. Maddi imkanı olmayan veya yetersiz olanlar için ise az bir sermaye ile yapılabilecek iş imkanları mevcut.

Hangi İşler Az Sermaye Gerektirir?

Chips Funny; Çubukta patates işi, Bin TL- 50 bin TL arası maliyeti bulunuyor. %300 kar marjı ile çalışılıyor. Aylık cirosu 15 bin TL- 50 bin TL arasında.

Chocobons Waffle; Bu waffle işi bir üniversite projesinin devamı. 10 bin- 70 bin TL arasında maliyeti bulunuyor. %30- %40 arası kar marjı ile çalışıyor. Aylık cirosu 20 bin TL- 60 bin TL arasında.

Hamsi Finger; 200 gramlık paketlerde, Fileto haline getirilen Hamsinin özel soslar ile kızartılması işi. 30 bin TL- 50 bin TL arasında maliyeti bulunuyor. %100 kar marjı ile çalışıyor. Aylık cirosu 30 bin TL- 60 bin TL arasında.

APPY; Kurutulmuş meyve cipsleri ve taze meyve dilimleri cipsi işi. 40 Bin TL civarında bir maliyeti bulunuyor. 40 bin TL maliyeti bulunuyor. %50 kar marjı ile çalışılıyor. Aylık ciro ortalama 30 bin TL

Sosivev; Sosisli sandviçin Türk versiyonu olarak, Türk damak tadına uyan soslar eşliğinde özel bir pişirme yöntemi bulunuyor. 60 bin TL + KDV maliyeti bulunan işin kar marjı %200 ile %300 arasında değişiyor. Aylık cirosu ortalama 15 bin TL ile 30 bin TL arasında bulunuyor.

Tepkiniz nedir?

Cry Cry
0
Cry
Sevimli Sevimli
0
Sevimli
Lanet olsun Lanet olsun
0
Lanet olsun
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Lol Lol
0
Lol
Beğen Beğen
0
Beğen
Aşk Aşk
0
Aşk
Win Win
0
Win
Noluyor Noluyor
0
Noluyor

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Az Sermaye ile Yapılacak 4 İş Fikri

Oturum Aç

Topluluğumuza katılın!

Şifreyi Yenile

Geri dön
Oturum Aç
Bir Format Seç
Kişilik Testi
Kişiliği ortaya çıkaran sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgi veya kültür ölçen sorular
Anket
Karar ya da görüş belirle
Makale
Görsellerle süslenmiş yazılar
Liste
Klasik düz listeler
Oylanabilir Liste
Oylanabilir Liste