İnternetten Para Kazanma | Yüksek Gelir Elde Etme Garantisi !!


hızlı kazanç

Günümüzde çok sık karşılaştığımız problemlerden biri’ de Finansal Ve Maddi özgürlüğümüzün sınırlı olduğunu görüyoruz. Fakat internet ortamında size sayamayacağım o kadar çok sistem bulunuyor’ ki, neredeyse sayılamayacak kadar fazla.

Ancak şu anda bulunduğumuz internet sektörü çok değerli olmakla birlikte hemen şimdi para kazanılması gerektiğini önemle vurguluyoruz.

Bugün Sizlere Net Ve Yüksek Kazançlar elde edebileceğiniz gerçek ve net 3 Adet para kazanma yöntemlerini detaylı anlatımımla ve aynı zamanda uygulamalı anlatacağız.

Ve bu yöntemleri öğrendiğiniz zaman  3 Şeyin garantisini veriyorum.

 • Kazancınız Kesinlikle Otomatikleşecek.
 • Hayatta Başarılı Olmayı Öğreneceksiniz.
 • Siz Nerede Olursanız Olun Para Kazanabileceksiniz.

Yazımızdan tam verimi alabilmek için dikkatli ve en önemlisi önemli gördüğünüz yerleri not alarak takip edebilirsiniz.

 İnternetten Para Kazanma

Para kazanabilmek daha doğrusu internet dünyasında başarılı bir girişimci olacaksak. Öncellikle İnternetten Para Kazanma terimini iyi anlayabilmemiz gerekiyor. Gelişen dünyada az çok herkes bir işe girişmek istiyor, kolay yoldan kazanmayı emek vermeden hızlı bir şekilde, hayalleri gerçekleşilmesi isteniliyor. Ancak bu maalesef imkansız bir durum, bu işe girmeden önce mutlaka bir hedefimiz olması gerekmekte. Bir amaca hizmet etmeli ve fayda sağlaması gerekmekte.

Aklınızda Şekillenmesi için söylüyorum. (Facebook, İnstagram, Youtube, Snapchat, Whatsapp) Bu Gördüğünüz tüm sosyal platformlar tamamen bir amaç doğrultusunda hizmet ediyor. Ve milyonlarca para kazanabiliyor. Ve bizde bu örnekten, giderek insanlığa ve geleceğe hizmet etmesi için çalışmalarımızı bu yöne yönlendirmeliyiz.

Peki ya kazanç nasıl gelecek ? Zaten yukarıda bahsettiğim hizmetleri yaptıktan sonra hem insanlar tarafından övünülecek teşekkür yağmuruna tutulacaksınız. Çünkü insanlığa katkıda bulundunuz, onlara yardımcı oldunuz. Kazançlarınızı paylaşmakla kalmayıp, bilgi ve deneyiminizi onlara aktardınız. Karşılığında internetten para kazanma yolları’ndaki deneyiminizi yaşayıp, ilk kazancınızı almış bulacaksınız.

 

Özel Tüyo : Sosyal Platformların Başarı hikayelerini okursanız şunu farkedeceksiniz. Kimse bu yola başladığında milyoner ve çok para kazanacağım diye başlamadı. O Yüzden Bunu temel alarak bu yolda ilerlerseniz kesinlikle kazancınız kaçınılmaz olacaktır.

 

1- Satış Ortaklığı 

Belki adını şimdi ilk defa duyacağınız, ama çok iyi yüksek gelirler elde edebileceğiniz satış ortaklığı sistemini anlatacağım.

İnternetten dolaşırken anında istediğimiz ürün ve hizmetlere ulaşabiliyoruz. Anında sipariş verip istediğimiz herşey elimizin altında oluyor. Peki bu yöntemde size kişilere hizmet ederek, ürün alırken aracı olmak istermiydiniz. Yani demek istediğimiz o ürünü insanlara tanıtmak, bir nevi o ürünün ortağı olarak kişilere o ürünü almaları için yardımda bulunuyorsunuz. Bu bir telefon’da olabilir, bir hizmet pakedi’ de olabilir. Siz sadece o ürünü kişiye tanıtırken köprüyü oluşturmuş oluyor. Ve para kazanmak için ilk adımı atmış bulunuyorsunuz.

Satış Ortaklığının Müthiş Yanları Nelerdir ?

 • İster Evde Çalışın İster Ofisiniz’ de Her Yerde Çalışma İmkanı Sunuyor.
 • 7/24 Aktif Bir Sistem Oluşturacaksınız.
 • Tatilde Olsanız Bile Kazanabileceksiniz.
 • Kendi İşinizin Patronu Olmakla Birlikte Yüksek Gelirler Elde Edebileceksiniz.

 

Satış Ortaklığı Yönetilebilir Panel Ve Siteleri

Ürünlerin linkini alıp paylaşabileceğimiz, ürün hakkında detaylı bilgi edinebilmemiz için ve son olarak’ ta hit durumlarını kontrol edebilmek için yönetilebilir panelimiz bulunacak bu panelden dilediğimiz bilgiye ulaşabileceğiz.

 •   Xticaret Platformu

Xticaret Satış Ortaklığı Ve Satıcıların Buluştuğu Güvenli Ve Sistematik Bir Düzene Sahip Bir Firmadır. Üyelik Ücreti 25 TL’ye Giriş Yapabiliyorsunuz. Bunun sebebi’de Gerçekten Kaliteli Ve İşini hakkıyla yapan satıcı ve satış ortağı aramaktadırlar.

Yanda Gördüğünüz gibi bizlere bir çok sektördeki ürünleri ve hizmetleri seçme şansı veriyor bu sayede hedefini belirlediğimiz bir sektöre yönelerek site, blog, kişisel sayfa, facebook sayfası, ve diğer sosyal medyadan sabit bir hesap oluşturarak.

Kullanıcılara yararlı bilgiler sunabilir. Ve ardından onlara yardımda veya ihtiyaçları doğrultusunda. Kategoriden Ürünü bulduktan sonra satış ortağı olarak size verilecek özel linkten kullanıcılara yönlendirebilirsiniz.

Ve sizin bulunduğunuz linkten satışınız gerçekleşirse sistemin size verdiği linkten komisyonunuzu alırsınız.

 

Daha birçok platform bulunuyor ancak benim tavsiyem Xticareti Kullanmanız Olacaktır. Yeniliğe Açık Oturmuş Sistem Ve Ödemlerin Zamanında Yapılması Ve Daha Bir Çok İşi Başarıyla Gerçekleştiriyorlar. Bu Yönden %100 Tavsiye Ederim.

 

Hızlı Kazanç Satış Ortaklığı Tavsiyesi !!

Analizlerinizi Yaptıktan sonra seçeceğiniz sektöre bağlı olarak Tavsiyem bir ”Website” Kurmanız olacaktır. Ardından kullanıcılara içerik üreterek, trafik kaynağı kazandığınızda özel seçeceğiniz fırsat ürününü kullanıcıların beğenilerini sunabilirsiniz. Hızlı Kazanç Olarak Satış Ortaklığı Para Kazanma Yöntemi‘ni Sizler İçin Kesinlikle Tavsiye Ediyoruz.

 

Fakat Bu İşe girişmeden önce mutlaka  sağlam bir kaynağa ve bilgiye ihtiyacımız olacak, çünkü satış ortaklığı gerçekten detaylı ve güzel hazırlanmış bir içerikle öğrenerek, özel tekniklerle öğrenmelisiniz. Bunun için size hazırlamış olduğumuz Özel Eğitim Setimize Bakabilirsiniz. Zamanınızın değerli olduğunu düşünüyorsanız hemen işe koyulmalı ve kazanmak için çalışmaları başlatmalısınız.

 

Satış Ortaklığı Yapan  Stefan James’ı Örnek Verebilirim. ( Kendisi Aylık 40.000$ Dolara’a Yakın Para Kazanmakta.) 

 

Kendisi Hala Profesyonel Olarak Satış Ortaklığı Yapıyor. Ve Kazancı Gün Geçtikçe Artmakta.

 

Satış Ortaklığının  Ek iş değil gerçek bir meslek olduğunu ve oyunu kurallarına göre oynanıldığına kazancın kaçınılmaz olacağını belirtmekte.

 

 

2- Yazarak Gelir Elde Etme 

 Yazarak para kazanmak özellikle yazmayı sevenlerin, ve yazarken aynı zamanda kendi bilgi dağarcını’da genişletiyor. Yani para kazanmakla kalmıyor o konu hakkında bilgi de ediniyorsunuz.

 

 

Yazı Yazarak Para Kazanmanın Başlıca Yolları : 

 • Makale Yazarlığı : Makale yazarlığı ile kendinizi geliştirdikten sonra forum veya siteler de kendi müşteri kitlenizi ve ticaretinizi oluşturarak 100 Kelimesi > 1′ TL’den Yazılar Yazabilirsiniz. Fakat müşterilerinizin devamlı sizinle çalışabilmesi için o işi profesyonellikle yapmalı ve kendinizi yatırım yapmalısınız. Seo – uyumlu makaleler ”Google” ın Gözünde makaleler nasıl değer katılır gibi gibi.. Soruları çeşitlendirerek çözümlerini bulabilirsiniz.
 • Editörlük : Editörlük bir site veya forumun aylık veya yıllık anlaşmalı olarak plan çerçevesine günlük yazı girişini yapan deneyimli kişilerdir. Bu seviye’ye ulaşmak için öncellikle makale yazım ve düzen konusunu kesinlikle bilmelisinizi. Aksi taktirde müşteri kaybı yaşanmakla birlikte olumsuz durumlarda yaşanabilmektedir.

Çoğu Kullanıcı Blog Veya Sitesini Açarken Belli Bir İçerikten Sonra Adsense Yolluyla Para Kazanıyor. Adsende Yolu İle’de İyi Gelir Elde Edebilirsiniz.

Örnek Olarak Adsense Aracılığı İle Yazarak Para Kazanmış Bir Site : 

 

 

Yazı yazarak deneyimli ve profesyonel olarak bu işe girişmek istiyorsanız ”Yazitör” Adlı Setimizde sizler için herşeyi düşündüğümüzü belirtmek isterim. Makaleleri nereden bulacağınızı, nasıl bir yazım tekniği uygulamanız gerektiğini, Google’ın üst sıralarına çıkmak için hangi anahtar kelime ve başlık kullanılması gerektiğini, yazılı ve video’lu şekilde öğrenmeniz mümkün.

 

3- Anket Doldurarak Para Kazanma

Ek İş olarak yapabileceğiniz anket doldurarak para kazanma yolu olan bu işte, istediğiniz her yerde mail’ lerinize gelen anketleri doldurarak makul seviyede ödeme alabiliyorsunuz. Diğer yöntemlerden farklı olarak özellikle çoğu kullanıcıların aklında anket doldurarak para kazanmak güvenli mi ? Sorusuna Getiriyor.

Ve haklılar’ da çok fazla sayıda anket firmaları bulunuyor buda halliyle ucu açık korumasız firmalar’ da bulunuyor. Çok Yaygın olan sorunlardan biri ‘de ödemelerin geç yatması, anket gelmemesi, vb. Durumlar Karşılaşılmakta.

 

 

Ancak bu durumların hiç birinin yaşanmaması için sizler için derlediğimiz 100’e yakın anket firmaları bulunuyor. Ve bununla’da kalmıyor anket dolduruken anketler’den nasıl %100 Verim alabileceğiniz’de anlatılıyor. Bu Anket Setinde Bulunuyor.

Anket Doldurarak Tahmini Para Kazanma Tablosu !!™

 

Hızlı Kazanç Önerisi !! : Benimde kullanmak’ ta olduğum Benderim’ki Anket Firması Sizlere Öneririm. Ara sıra anket doldursam’da kesinlikle para kazanıldığını söyleyebilirim. Daha birçok anket firması bulunsa’da benim deneyim ve bilgi ışığımda ”Benderim ki ” Sitesiyle Para Kazanbileceğinizi Umuyorum.

Bonus + HEDEF !!

Ve sonuç olarak yeni girişimlerinize başlamadan önce, mutlak o sektörde araştırmalar, analizler, yorumlar, ve en önemlisi kendinize soru sorun neye, kime, nasıl faydalı olmalıyım ? Kriterlerinizi bellirtin Not almayı ilerlediiğiniz zaman o anki deneyimlerinizi kağıda dökmeyi unutmayın. Ve Gerek Satış Ortaklığı Olsun Gerekse Yazarak Para Kazanmak Olsun Önünüze Hedef Koymaktan Sakın Çekinmeyin.

Örnek Hedefler :

 • Trafiğimi  1’Ayda 100’e Çıkaracağım.
 • Günde 50 Ziyaretçi Kazanmak İçin Kendime Hedef Koyacağım.
 • Hafta’Da 5 Anket Dolduracağım.
 • Günde 1000 Kelime Makale Yazacağım.
 • Hafta’da 3 Ürün Satışı Yapmayı Gerçekleşitireceğim.

 

                                                                    Süpriz + Hediye ♥

Hemen Sitemiz Açıldık’tan 20 Saniye Sonra Karşınıza Çıkacak Bildirimden İsmini Ve Onaylı E-Mail Adresinizi Girerek. Süpriz Ücretsiz Eğitim Setimize Ve İnternetteki Başarıyı Yakalamak İçin Derslerimize Katılmayı Unutmayın.

Tepkiniz nedir?

Cry Cry
0
Cry
Sevimli Sevimli
1
Sevimli
Lanet olsun Lanet olsun
1
Lanet olsun
Beğenmedim Beğenmedim
2
Beğenmedim
Lol Lol
0
Lol
Beğen Beğen
3
Beğen
Aşk Aşk
0
Aşk
Win Win
0
Win
Noluyor Noluyor
1
Noluyor

Yorumlar 13

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. Satış ortaklığında en iyi oran yabancı sitelerde var ancak o kurguyu da iyi ayarlamak gerekiyor. Türkiyedeki siteler pek başarılı değil malesef.

  1. Kesinlikle katılıyorum yabancı satış ortaklığı platformları daha iyi fakat türk satış ortaklığı sitelerini’de kestirmemek lazım

 2. Adsense bu aralar saçma bir şekilde az para veriyor bakalım ne olacak sonumuz. Anket işi hoşuma gitti ama ilgileneceğim.

 3. Satış ortaklığı yapmadım ancak en yüksek gelir bu işte var bence.Adsense almak zor ve uzun bir süreç haline geldi.Adsense alınsa bile yüksek kazançlar elde etmek kolay bir iş değil.

  1. Kesinlikle Öyle Bu Yüzden Sitemizde Satış Ortaklığı’ na Yeni Başlayacaklar İçin Özel Hazırlanmış Eğitim Setlerimiz’de Mevcut.

 4. Makele yazarak para kazanmak isteyenler için Freelance metin yazarlığı iş ilanlarına bakmalarını tavsiye ederim.

 5. Afiliete marketing ve xticaret uzun yıllar ilgimi çekmiştir. Hakkı ile yapabilenler Türkiye de çok ciddi paralar kazanmış ve kazanmaya da devam etmektedir. Böyle faydalı bir içerikle karşımıza çıktığınız için ayrıca size teşekkür ederim.

İnternetten Para Kazanma | Yüksek Gelir Elde Etme Garantisi !!

Oturum Aç

Topluluğumuza katılın!

Şifreyi Yenile

Geri dön
Oturum Aç
Bir Format Seç
Kişilik Testi
Kişiliği ortaya çıkaran sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgi veya kültür ölçen sorular
Anket
Karar ya da görüş belirle
Makale
Görsellerle süslenmiş yazılar
Liste
Klasik düz listeler
Oylanabilir Liste
Oylanabilir Liste